czwartek, 22 października 2015

Łatwa bransoletka z linek :)

Cześć wszystkim. ;) Chcę pokazać Wam dziś sposób na zrobienie biżuterii samodzielnie, bez większego wysiłku. :P Jest stworzony dla każdego leniucha bo prosty i szybki. ;) Wygląda to tak:


Na zdjęciu macie podpisane co będzie Wam potrzebne. Oczywiście jak czegoś nie macie kombinujcie, znajdzcie zamienniki. ;) 


1. Utnijcie 3 kawałki linki. Na bransoletkę wystarczą odcinki o ok. 20 cm. Taka długość jaką utniecie mniej więcej będzie Wasza biżuteria. Następnie zaciskamy linkę w uchwycie, dodajemy kółeczko montażowe i zapięcie. :) 


2. Najlepiej jest sobie rozplanować jak będzie wyglądała Wasza bransoletka. Dlatego układamy po trzy koraliki, przekladke, i analogicznie aż do końca.


3. Teraz dodajemy po jednym koraliku ja każdą linkę. Następnie na wszystkie trzy linki przewlekamy przekladke, dlatego trzeba patrzeć czy przekładka ma odpowiednią szerokość dziurki.


4. Tak powtarzamy czynność (trzy koraliki przekładka, trzy koraliki, przekładka) na szerokość naszego nadgarstka. Obcinamy równo linki, zaciskamy końcówki w uchwycie i dodajemy następne kółeczko montażowe.


5. No i nasza biżuteria jest gotowa. Ja mam jeszcze parę naszyjników, zrobionych w ten sposób. Tak to razem wygląda. Myślę że to fajny i szybki sposób na prezent. A prezenty zrobione ręcznie są najlepsze. :D Tworzcie i bawcie się dobrze! :D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz